| MAX OUTPUT POWER | 1 x 370 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-D1000.1 |
| MAX OUTPUT POWER: | 1 x 370 W |
| CHANNELS: | 1 |
| IMPEDANCE: | 1-4 Ohm |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 20 kHz |
| WEIGHT: | 1.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145229642 |








i
"" Today
| MAX OUTPUT POWER | 1 x 370 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-D1000.1 |
| MAX OUTPUT POWER: | 1 x 370 W |
| CHANNELS: | 1 |
| IMPEDANCE: | 1-4 Ohm |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 20 kHz |
| WEIGHT: | 1.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145229642 |