| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | MAGSNAP GO 5000 mAh 20W GREY |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 5903108636162 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | MAGSNAP GO 5000 mAh 20W GREY |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREY |
| EAN | 5903108636162 |