| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | POWERHOUSE 20Ah 22.5 WBLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5903108527224 |








i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | 3MK |
| MODEL: | POWERHOUSE 20Ah 22.5 WBLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5903108527224 |