| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Zolo 10000 mAh 30W White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 194644201098 |



i
"" in 7 days
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | ANKER |
| MODEL: | Zolo 10000 mAh 30W White |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 194644201098 |