| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 20000 mAh CNE-CPB2008DG 100W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485016067 |





i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 20000 mAh CNE-CPB2008DG 100W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485016067 |