| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 5000 mAh MAG CNS-CPB505DG |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 5V-3A/9V-2.22A/12V-1.67A-20W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017309 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CANYON |
| MODEL: | 5000 mAh MAG CNS-CPB505DG |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 5V-3A/9V-2.22A/12V-1.67A-20W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | DARK GRAY |
| EAN | 5291485017309 |