| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE 5000 mAh BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080428609 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE 5000 mAh BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080428609 |