| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ELITE 20000 mAh BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| PRODUCT NUMBER: | PBDISPL01PD20000K |
| EAN | 8018080484612 |







i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ELITE 20000 mAh BLACK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| PRODUCT NUMBER: | PBDISPL01PD20000K |
| EAN | 8018080484612 |