| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ENTRY 10000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| PRODUCT NUMBER: | PBENTRYCOL10000B |
| EAN | 8018080509612 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ENTRY 10000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| PRODUCT NUMBER: | PBENTRYCOL10000B |
| EAN | 8018080509612 |