| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ENTRY 20000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| PRODUCT NUMBER: | PBENTRYCOL20000B |
| EAN | 8018080509582 |





i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE ENTRY 20000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| PRODUCT NUMBER: | PBENTRYCOL20000B |
| EAN | 8018080509582 |