| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE TURBO 10000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| EAN | 8018080460906 |





| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE TURBO 10000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| EAN | 8018080460906 |