| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE TURBO 20000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| EAN | 8018080460883 |





| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ESSENCE TURBO 20000 mAh GREEN |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GREEN |
| EAN | 8018080460883 |