| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | GLAM 10000 mAh 20W PD RED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | RED |
| EAN | 8018080491054 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | GLAM 10000 mAh 20W PD RED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | RED |
| EAN | 8018080491054 |