| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ULTRON 10000 mAh 30W PD |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080481918 |



i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | ULTRON 10000 mAh 30W PD |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080481918 |