| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 10000 mAh PB-106B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 5v/3A, 9v/2A, 12V/1.5-1.67A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100846 |






i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 10000 mAh PB-106B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 5v/3A, 9v/2A, 12V/1.5-1.67A |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100846 |