| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 20000 mAh PB-203B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202097764 |



| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 20000 mAh PB-203B |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202097764 |