| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 20000 mAh PB-205B LED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 20W USB-C PD, 18W USB-A QC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100532 |






i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | 20000 mAh PB-205B LED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 20W USB-C PD, 18W USB-A QC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100532 |