| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | EMPOWER |
| MODEL: | Wireless Charge 5 Ah Titanium |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 15W Qi2, MagSafe, USB-C 20W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | TITANIUM |
| EAN | 5715685028366 |





i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | EMPOWER |
| MODEL: | Wireless Charge 5 Ah Titanium |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 15W Qi2, MagSafe, USB-C 20W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | TITANIUM |
| EAN | 5715685028366 |