| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 20000 mAh UE10050CC BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 842982106062 |






i
"" in 4 days
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | ENERGIZER |
| MODEL: | 20000 mAh UE10050CC BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 842982106062 |