| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 20000 mAh 201717 RED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | RED |
| EAN | 4047443514790 |







i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 20000 mAh 201717 RED |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | RED |
| EAN | 4047443514790 |