| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2607 5000 mAh MagSafe Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4260709014951 |









i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | RIVA CASE |
| MODEL: | VA2607 5000 mAh MagSafe Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4260709014951 |