| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | 10000 mAh EB-P3400XUEGEU |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BEIGE |
| EAN | 8806094682748 |








i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | 10000 mAh EB-P3400XUEGEU |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BEIGE |
| EAN | 8806094682748 |