| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | 10Ah PD20W WHIRELESS |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRAY |
| EAN | 5705730420610 |





i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | 10Ah PD20W WHIRELESS |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | GRAY |
| EAN | 5705730420610 |