| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | 10Ah PD20W WHIRELESS |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| EAN | 5705730420610 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | SANDBERG |
| МОДЕЛ: | 10Ah PD20W WHIRELESS |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | GRAY |
| EAN | 5705730420610 |