| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | 20000 PD20W Connect |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 18 W USB-A, 20W USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5705730421129 |







i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | 20000 PD20W Connect |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 18 W USB-A, 20W USB-C |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5705730421129 |