| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | ALL IN 1 24Ah LAPTOP |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730420573 |





| CAPACITY | 24000 mAh |
| Brand | SANDBERG |
| MODEL: | ALL IN 1 24Ah LAPTOP |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 24000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 5705730420573 |