| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | QS15 20000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436140276 |






i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | QS15 20000 mAh |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 4713436140276 |