| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | PowerSlim Trio 20 Ah Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470829050 |









i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | PowerSlim Trio 20 Ah Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470829050 |