| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger LCD 20000 mAh Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470004471 |






i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | TTEC |
| MODEL: | ReCharger LCD 20000 mAh Black |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8694470004471 |