| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | VARTA |
| MODEL: | 20000 mAh 57971 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4008496019083 |



i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | VARTA |
| MODEL: | 20000 mAh 57971 |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 4008496019083 |