| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 5000 mAh MCP-5BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | PD & QC 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 23942322405 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | 5000 mAh MCP-5BK |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | PD & QC 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 23942322405 |