| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | MAG LITE 10000 mAh MAGSAFE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | MagSafe |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080473319 |





i
"" Today
| CAPACITY | 10000 mAh |
| Brand | CELLULAR LINE |
| MODEL: | MAG LITE 10000 mAh MAGSAFE |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 10000 mAh |
| COMPATIBILITY: | MagSafe |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 8018080473319 |