| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | MAG LITE 10000 mAh MAGSAFE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080473319 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ: | MAG LITE 10000 mAh MAGSAFE |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 8018080473319 |