| TYPE HDD | 3.5 INCH |
| Size | 16000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | EXPANSION STKP16000400 16TB |
| TYPE HDD: | 3.5 INCH |
| Size: | 16000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |





i
"" Today
| TYPE HDD | 3.5 INCH |
| Size | 16000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | EXPANSION STKP16000400 16TB |
| TYPE HDD: | 3.5 INCH |
| Size: | 16000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |