| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SSD SANDISK PHONE 1TB SDSSDE62 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 1000 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659214814 |






i
"" Today
| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SSD SANDISK PHONE 1TB SDSSDE62 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 1000 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659214814 |