| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | BASIC STJL1000400 |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| REVOLUTION PER MIN: | 5400 об/min |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3660619408245 |





i
"" Today
| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SEAGATE |
| MODEL: | BASIC STJL1000400 |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| REVOLUTION PER MIN: | 5400 об/min |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3660619408245 |