| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 1 TB 53230 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532309 |





i
"" in 7 days
| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | STORE'N'GO 1 TB 53230 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.2 GEN 1 |
| FORM-FACTOR: | 119 X 81 X 7 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942532309 |