| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| Brand | BACHINI |
| MODEL: | PRO BLACK/RED MATT |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 21 |
| BRAKES: | V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932102486 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| Brand | BACHINI |
| MODEL: | PRO BLACK/RED MATT |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 21 |
| BRAKES: | V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932102486 |