| WHEEL SIZE | 24.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | HACKER TY-36 24" BK/BL |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 24.00 " |
| GEARS: | 18 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН И ЗАДЕН |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173100944 |















