| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 24.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | HACKER TY-36 24" BK/BL |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| ДЖАНТИ: | ДВУСТЕННИ |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 24.00 " |
| СКОРОСТИ: | 18 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН И ЗАДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173100944 |















