| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | ZX3 TX-37 L-20 29" BL/BK |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| BRAKES: | TEKTRO MD-M280-PM МЕХ. |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800173103259 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | ZX3 TX-37 L-20 29" BL/BK |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| BRAKES: | TEKTRO MD-M280-PM МЕХ. |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800173103259 |