| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| Brand | KTN |
| MODEL: | KT 1617 16'' |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 40.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 40.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| WIDTH: | 60.00 см |
| LENGTH: | 60.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ/ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800139257125 |
















