| SPEED LEVELS | 6 |
| DIAMETER SM | 14.5 см |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | VU6220F0 |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| DIAMETER SM: | 14.5 см |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 39.50 см |
| WIDTH: | 14.50 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| TYPE: | TOWER |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| EAN | 3121040093641 |










