| NOISE LEVEL | 20 dB(A) |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | QV5040F0 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| NOISE LEVEL: | 20 dB(A) |
| MAXIMUM HEIGHT: | 95.00 см |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| WIDTH: | 14.50 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| TYPE: | Stand |
| NOISE LEVEL: | 20 dB(A) |
| MAX HEIGHT: | 95 cm |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| EAN | 3121040093788 |















