| НИВО НА ШУМ | 20 dB(A) |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | QV5040F0 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| НИВО НА ШУМ: | 20 dB(A) |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 95.00 см |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ШИРИНА: | 14.50 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП: | СТОЯЩИ |
| НИВО НА ШУМ: | 20 dB(A) |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 95 cm |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| EAN | 3121040093788 |












