| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 43.0 см |
| Brand | SANG |
| MODEL: | IND-1631 3 IN 1 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 43.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | No |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 124.00 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| LENGTH: | 45.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800139292683 |








