| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.0 см |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | IND-1631 3 IN 1 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 43.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 124.00 см |
| ШИРИНА: | 45.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 45.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800139292683 |








