| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 55 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFT 2403WH |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| NOISE LEVEL: | 55 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 62.00 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669357253 |









