| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 55 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SFT 2403WH |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 55 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 62.00 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669357253 |







