| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 46 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 25.0 см |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | VU2310F0 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | НАСТОЛНИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 46 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 25.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 45.00 см |
| ШИРИНА: | 38.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 13.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121044106217 |











